strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
wtorek , 7 lipca 2020 
imieniny:  Cyryla, Metodego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  KULTURA  Biblioteka pusta w weekend
   MENU
aktualności
archiwum
słowo
dźwiek
obraz
propaganda
   SONDA
Jak oceniasz działalność kąteckiego GOKIS-u
pozytywnie
negatywnie
trudno ocenić
 
Oddanych głosów:  425
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
1048 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
Łukasz Bieliz
Biblioteka pusta w weekend
2010-03-06 | 15:56:41


- R E K L A M A -

Około 20 tyś woluminów liczy wyremontowana Biblioteka w Domu Kultury w Kątach Wrocławskich. Otwarta jest od poniedziałku do piątku od 8 do 20stej jak możemy wyczytać na stronie Gokis.
Wielu mieszkańców w tych terminach jednak pracuje, a kiedy ma wolne i chciałoby się zapoznać w ofertą Biblioteki (m.in. z ciekawymi materiałami regionalnymi dotyczącymi miasta i gminy Kąty Wr) to wtedy placówka jest zamknięta.

Czy kątecka Biblioteka powinna być otwarta również w weekend?

Zapraszamy do dodawania opinii.


Kamil Skrzypek  - R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(8)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

Wymoderowano, tekst niezgodny z regulaminem
Faktycznie nie wszystkim odpowiada ze w weekend biblioteka jest zamknięta, ale zauważ, że w tygodniu Panie z biblioteki pracują do godz.20tej, gdzie biblioteki innych miast maja pootwierane do godz. 18tej. Ja jestem zadowolona z takich godzin, wracam z pracy i idę do biblioteki. A jeśli ktoś pracuje po kilkanaście godzin dziennie to przecież może kogoś z rodziny wysłać żeby mu książkę wypożyczył.
Wymoderowano, tekst niezgodny z regulaminem

2010-03-08 | 15:01:09 |  czytelniczka

Droga Czytelniczko nie piekl się tak. Twoje obrażanie autor nie wnosi nic do dyskusji zwłaszcza, że Twoje "argumenty" są raczej ad personam.
Moim skromnym zdaniem biblioteka jet otwarta w godzinach takich, że każdy kto ma ochotę może z niej skorzystać. Zwłaszcza, że kątecka biblioteka i tak zazwyczaj świeci pustkami.

2010-03-10 | 15:25:57 |  Pedros

Pytanie tylko jak wielu mieszkańców Kątów czyta tyle, co ten Pan z linku poniżej ;-)

http://www.youtube.com/watch?v=MH6pidkfjxU

2010-03-15 | 10:55:58 |  exec

Moim zdaniem godziny otwarcia biblioteki są wystarczające. Praktycznie kto chce odwiedzić bibliotekę, to chyba zdąży przyjść do godz.20.00. Jeżeli pracuje się po południu, to jest czas od godz.8.00 rano. Nie można być na usługach 24 godz. na dobę, każdy musi mieć czas na odpoczynek i czas dla rodziny. Dlaczego nikt nie zapyta, dlaczego urząd, który jest dla interesantów, nie jest otwarty w soboty. W ciągu tygodnia każdy, kto pracuje nie zdąży do godz. 15.30 a w piątek do 15.00 dojechać i załatwić sprawę. Może podyskutujmy na ten temat.
mieszkaniec

2010-03-24 | 11:50:30 |  mieszkaniec

Najważniejsze,że ta biblioteka w ogóle jest!

2010-04-06 | 17:25:48 |  xc

W Kątach biblioteka istnieje i to jest fakt. To, że ma wielu czytelników również. Wydaje mi się, że godziny otwarcia są optymalne dla każdego. Szefowa biblioteki jest pomocna i otwarta, więc nie ma problemu, aby jakiś "czytelnik-zapaleniec" nawet telefonicznie zapytał czy coś co go interesuje, znajduje się w bibliotece i podesłał kogoś z rodziny czy ze znajomych po dany wolumin. Należy wspomnieć o plusach naszej biblioteki, jeżeli nie oddamy książki w terminie to nie musimy płacić kar - jak to jest w innych bibliotekach. Przez Panie bibliotekarki są prowadzone różne społeczne inicjatywy, więc uważam, że nie należy im dodawać pracy jeszcze w weekend - aby praca była owocna potrzebny jest wypoczynek. Można stwierdzić, że problem zamkniętej biblioteki w weekend, tak naprawdę nie jest problemem. Proponuję, podobnie jak -mieszkaniec- zająć się realnymi problemami, jak godziny pracy urzędu i niewielkie kompetencje osób tem pracujących, szczególnie w dziale Ochrona Środowiska! Pozdrawiam

2010-04-16 | 14:31:17 |  obywatelka


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2607 | komentarzy: 8
dodał: Kamil Skrzypek | 2010-03-06 | 15:56:41
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!-reklama-


  strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura     oświata 
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2012 www.katywroclawskie.com & www.katywroclawskie.gmina.pl
projekt i wykonanie: Klag & C.o.

www.katywroclawskie.com ver. 2.1(build)


Materiały eksploatcyjne do drukarek i kserokopiarek - toner, tusz, głowica, bęben, developer, wywoływacz firm Xerox,Canon, Hewlett Packard - HP, Sharp, Minolta, Panasonic, Lexmark, Brother, Apple, Gestetmer, Lanier, Oki, Samsung, Konica, Kyocera, Mita, Nashuatec, Nec, Ricoh, Toshiba, Utax, Epson, NRG, Rex Rotary