strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
wtorek , 7 lipca 2020 
imieniny:  Cyryla, Metodego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  KULTURA  Wieża odzyska blask.
   MENU
aktualności
archiwum
słowo
dźwiek
obraz
propaganda
   SONDA
Jak oceniasz działalność kąteckiego GOKIS-u
pozytywnie
negatywnie
trudno ocenić
 
Oddanych głosów:  425
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
1048 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
Łukasz Bieliz




Wieża odzyska blask.
2010-12-14 | 12:06:33


- R E K L A M A -

W 2011 roku wedle planów samorządu nastąpi rewitalizacja Ratusza wraz z wieżą w Kątach Wrocławskich. Faktycznie jeden z najcenniejszych zabytków miasta z roku na rok tracił swój blask. Do tego odnowione będą domy przy ulicy Parkowej.


Kamil Skrzypek  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(6)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

Wieża jest wysoka ale na pewno nie ładna,wystarczy na nią popatrzyć i od razu się rzuca jakość wykonania!Jest mało wypasiona!

2010-12-14 | 13:33:51 |  qw

Tylko żeby nie remontowali tak jak rynek. Wszystko odpada , tynki lecą fuszerka straszna!!!! gdzie jest nadzór budowlany, gwarancje czy ktos panuje nad tym co robimy

2010-12-14 | 22:33:13 |  mieszkaniec

chciałem zobaczyć figurki ,które są z każdej strony wieży ale brud na nich uniemożliwił mi zobaczenia!

2010-12-15 | 10:16:41 |  m-c

Już nie mogę się doczekać na ten remont,zobaczymy co zrobią

2011-01-18 | 12:57:51 |  kąty wr.

TE TYNKI DOMOW SA TAKIE JAK CHODNIKI W NASZYM PIEKNYM RYNKU CZY NIKT ZA TO NIE ODPOWIADA

2011-01-19 | 19:12:43 |  MIESZKANIEC

Kiedy wymienicie trawniki wokół Rynku bo te co są to tragedia!No i przydała by się kostka kolorowa!W innych miastach wygląda to pięknie a tu jak zwykle po staremu,czy tego nie można wymienić!A wieża jak była tak jest!wstyd!A przypomnę ,że to miało być oczko w głowie burmistrza!Wiecznie cholera coś nie wychodzi,ile bedziemy czekać,aż się coś zrobi za życia naszego!

2011-11-15 | 12:54:57 |  Kąty Wr.


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2241 | komentarzy: 6
dodał: Kamil Skrzypek | 2010-12-14 | 12:06:33
Ten artykuł nie był modyfikowany
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!