strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
wtorek , 7 lipca 2020 
imieniny:  Cyryla, Metodego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  KULTURA  Kult w Kątach Wrocławskich!!!
   MENU
aktualności
archiwum
słowo
dźwiek
obraz
propaganda
   SONDA
Jak oceniasz działalność kąteckiego GOKIS-u
pozytywnie
negatywnie
trudno ocenić
 
Oddanych głosów:  425
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
1048 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
Łukasz Bieliz




Kult w Kątach Wrocławskich!!!
2011-04-12 | 17:08:48


- R E K L A M A -

Program Dni Kątów Wrocławskich 2011

  • 02.05.2011 - PONIEDZIAŁEK
    • Godz. 16.00 - program Gokis
      - występ zespołu MASKA,
      - występ zespołu muzyki polskiej "MOKOSZA",
      - pokaz tańca orientalnego
    • Godz. 18.30 - zespół „Bethel"





    • Godz. 20.30 - gwiazda wieczoru SOFA









  • 03.05.2011 - WTOREK
    • Godz. 15.00 - pokaz akrobatyczno - zapaśniczy oraz prezentacja drużyny
    • GOKiS Tygrysy z gminy Kąty Wrocławskie
    • Godz. 15.20 – występ zespołu KAIOKEN CREW - break dance
    • Godz. 15.30 - zawody strażackie
    • Godz. 16.45 - zespół A.S.O.


    • Godz. 18.40 - zespół „Pomysły znalezione w trawie"
    • Godz. 20.30 - gwiazda wieczoru zespół KULT






Maciej Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(15)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

Brawo!!! Jednak można troszkę bardziej ambitniej podejść do obchodów Dni Kątów:) ...oby ta tendencja pozostała na dłużej, a wtedy dom kultury będzie Domem Kultury przez DUŻE "K". Pozdrawiam

2011-04-12 | 19:53:16 |  Sqvar

a co uważasz,że przedtem to było do kitu?

2011-04-13 | 09:16:25 |  as

as...a z której części mojej wypowiedzi wysnułeś taki wniosek?!

2011-04-13 | 10:57:45 |  Sqvar

jednak można troszkę.........

2011-04-13 | 11:09:45 |  as

Ale świetnie, widzę zmiany w programie - wreszcie:-),brawa,wielkie brawa za program artystyczny.Dziękuję pomyslodawcom:-) na Sofe przyjdę, chetnie ich obejrzę na zywo. A na Kult wybieramy się całą paczką, to święto dla Kątów Wrocławskich. Ciekawe czy zagrają coś unplugged?Bethel-regałowe granie.Najlepszy program jaki mozna było wymyśleć.Brawo

2011-04-13 | 21:48:05 |  Ilona

Ale lipa !!!

2011-04-14 | 12:17:05 |  PAN

PAN zapraszamy na dożynki;) Tam zapewne wystąpi ktoś z repertuarem biesiadnym:]

2011-04-14 | 12:39:38 |  Sqvar

Ja zapraszam również na koncert zespołu A.S.O., trochę wcześnie, ale będzie rockowo.
Nasza strona www.aso.e7.pl

2011-04-15 | 09:07:25 |  robert

Zamiast wydawać na KULT lepiej przeznaczyć pieniądze na inne cele.
Jakie duże "K" - chyba że od nazwy KULT?
Przyjazd KULTU to przykład, ze kapela przyjechała zarabiać; gdyby KULT zagrał w Kątach w latach 80-tych lub 90-tych to byłoby wydarzenie, teraz to tylko zwykły koncert. Na pewno nie jest to wydarzenie kulturalne przez wspomniane duże "K".
Zresztą, warto przeczytać wywiady Kazika Staszewskiego z ostatnich lat... i to tyle na temat KULTU.
Czy nie lepiej bardziej finansować imprezy z udziałem lokalnych twórców?

2011-05-02 | 12:40:44 |  Mirosław Kędziora

może i lepiej byłoby na przykład zaprosić jako gwiazdę wieczoru chór sołtysów....

2011-05-03 | 13:17:33 |  fiodor


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 8244 | komentarzy: 15
dodał: Maciej Klag | 2011-04-12 | 17:08:48
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2011-04-18  godz. 19:27:26
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2011-04-18  godz. 19:19:40
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2011-04-15  godz. 12:54:58
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!