strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
sobota , 19 sierpnia 2017 
imieniny:  Juliana, Bolesława 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  KULTURA  Dożynki 2011 - Kąty Wrocławskie - 28.08.2011
   MENU
aktualności
archiwum
słowo
dźwiek
obraz
propaganda
   SONDA
Jak oceniasz działalność kąteckiego GOKIS-u
pozytywnie
negatywnie
trudno ocenić
 
Oddanych głosów:  423
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
937 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
Łukasz Bieliz




Dożynki 2011 - Kąty Wrocławskie - 28.08.2011
2011-08-14 | 14:58:11


- R E K L A M A -

Dożynki 2011 - Kąty Wrocławskie - 28.08.2011

  • 13:00 Msza Dożynkowa
  • 14:00 Przemarsz korowodu dożynkowego
  • 14:30 Powitanie gości
  • 14:40 Występ zespołu tańca ludowego HANKA

    zdjęcie za www.gokis.katywroclawskie.com
  • 14:50 Biesiada z zespołem muzyki polskiej MOKOSZA

    zdjęcie za www.gokis.katywroclawskie.com
  • 15:30 Występ zespołu tańca ludowego HANKA
  • 15:40 II część występu zespołu MOKOSZA
  • 16:15 Występ zespołu tańca ludowego HANKA
  • 16:25 Ogłoszenie wyników konkursu na najładniejszy wieniec dożynkowy
  • 17:oo Występ chóru sołtysów DYSZKANT

    zdjęcie za www.gokis.katywroclawskie.com
  • 18:00 Koncert zespołu NANA

    zdjęcie za www.zespol-nana.pl
  • 20:30 Gwiazda wieczoru KAYAH

    zdjęcie za www.hitypolskiegointernetu.pl


Maciej Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(10)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

brawo Kaya daj w Kątch czadu,żeby cię pamiętali!

2011-08-14 | 23:02:05 |  mic

a ja wpadnę na występ chóru sołtysów. Ludzie oni są REWELACYJNI!!!

2011-08-15 | 10:55:50 |  ...

Kayah jak zwykle będzie naj....

2011-08-15 | 18:05:00 |  mieszkaniec

LZS ZACHOWICE LZS ZACHOWICE LZS ZACHOWICE LALALALALAAL!!!!!!!!!!

2011-08-17 | 22:59:23 |  LZS ZACHOWICE

dlaczego dożynki trwają tylko jeden dzień? zawsze trwały dwa dni.. ;/ lipa. wgl co to mają byc za biesiady?;/ tu jest tez młodzież !!!! ;/

2011-08-19 | 23:34:34 |  ktoś

WTF ?! Co to ma byc ? Ludzie obudzcie sie , z roku na rok jest coraz gorzej. Kiedys byly dyskoteki i imprezy do 2-3 w nocy a teraz wszystko do 22:00 . Wlasnie młodzież sie chce wybawic !!!

2011-08-20 | 02:25:51 |  Nie interesuj sie

Jak zwykle zabraknie prądu:) Taka nowa tradycja:)

2011-08-21 | 15:11:09 |  miastowa

Kayah!!!!będę na 10o% to dla mnie święto.Brawo dla organizatorów, że zaprosili moją ulubioną artsytkę.To co przed bez komentarza:-(

2011-08-25 | 12:44:31 |  justyna bojko

Dożynki to święto plonów a nie dyskoteka dla młodzieży

2011-08-29 | 23:15:16 |  az

A dla mnie Kayah była r-e-w-e-l-a-c-y-j-n-a

2012-01-07 | 00:25:09 |  DDD


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 6343 | komentarzy: 10
dodał: Maciej Klag | 2011-08-14 | 14:58:11
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2011-08-19  godz. 10:58:58
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!