strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
wtorek , 14 lipca 2020 
imieniny:  Marcelina, Bonawentury 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  KULTURA  PROGRAM DOŻYNEK GMINNYCH 2006
   MENU
aktualności
archiwum
słowo
dźwiek
obraz
propaganda
   SONDA
Jak oceniasz działalność kąteckiego GOKIS-u
pozytywnie
negatywnie
trudno ocenić
 
Oddanych głosów:  425
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
1051 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
Łukasz Bieliz




PROGRAM DOŻYNEK GMINNYCH 2006
2006-08-24 | 09:20:53


- R E K L A M A -

PROGRAM
DOŻYNEK GMINNYCH 2006
w dniach 2 i 3 września 2006

(parking przy Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu oraz stadion)

Sobota 2 września 2006

10.00Turniej piłki noznej po hasłem "Sport alternatywą dla patologii społecznej"
11.00Turniej tenisa stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy: Firma Polbau - Mieszkańcy Kątów Wrocławskich
17.00Mecz piłki nożnej: Rolnicy Gminy Kąty Wrocławskie - Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kąteckich
18.00Występ zespołów lokalnych oraz sekcji GOKIS
20.30"International Music Band" - zabawa

Niedziela 3 września 2006

13.00Uroczysta Msza Święta w kościele p.w. św. Ap. Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich, przemarsz korowodu pod Gminny Ośrodek Kultury i Sportu
14.30Konkurs wieńców prowadzony przez zespół ludowy "Lewiniacy" oraz ogłoszenie wyników konkursu wieńców dożynkowych i konkursu na najładniejsze sołectwo - rozdanie nagród
15.00Występ kapeli podwórkowej
17.00Biesiada Polska show
19.00Występ zespołu "Redlin"
21.00Występ zespołu "Brathanki"
22.30Widowisko pirotechniczne
12:00Turniej Koszykówki o Puchar Starosty Powiatu Wrocławskiego



Brathanki



Redlin


Maciej Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(7)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

2 września mecz Motobi-Łużyce Lubań !! ciekawe czemu nie ma go w oficjalnych obchodach ? i gdzie i kiedy ten mecz rozegramy ?

2006-08-24 | 13:38:44 |  Alfred

A co to mecz dożynkowy?za to poziom rozgrywek napewno biesiadny:)

2006-08-24 | 21:28:30 |  kibic

17.00 Mecz piłki nożnej: Rolnicy Gminy Kąty Wrocławskie - Stowarzyszenie Przedsiębiorców Kąteckich A także mecz 4 ligi Motobi-Łużyce Lubań, ciekawe jak na jednym boisku zagrają ?

2006-08-28 | 19:53:31 |  Marian

Musisz pytać eksperta i głównego zawiadowcy "obiektów sportowych"Pana Kwiatka:) Musiał kogoś poinformować chyba, ze "to se ne da"Chyba że zagrają w poprzek boiska:)

2006-08-28 | 22:55:49 |  misiek

przeciesz w Kątach sa 2 boiska ,to sobie Rolnicy na bocznym zagraja proste:P

2006-08-30 | 22:40:28 |  Karuzo

Na 2 boisku pijacy bedą spać [znaczy świta Kopcia]

2006-08-31 | 22:49:38 |  Irek

BRAWO ZA PARALIŻ KOMUNIKACYJNY!!Gdzie mam postawić auto , aby dpstać się na dożynki?Na nowo wybudowanym parkingu?Czy może pod oknami w rynku?Kto wymyślił cyrk w parku??

2006-09-02 | 19:53:47 |  mietek


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 3098 | komentarzy: 7
dodał: Maciej Klag | 2006-08-24 | 09:20:53
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2006-08-27  godz. 19:03:48
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2006-08-27  godz. 19:02:31
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2006-08-24  godz. 09:41:02
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2006-08-24  godz. 09:35:31
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2006-08-24  godz. 09:26:15
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2006-08-24  godz. 09:24:28
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2006-08-24  godz. 09:23:12
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!