strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
wtorek , 14 lipca 2020 
imieniny:  Marcelina, Bonawentury 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  KULTURA  KABARET GRZEGORZa HALAMy 03.02.2007 w GOKiS!
   MENU
aktualności
archiwum
słowo
dźwiek
obraz
propaganda
   SONDA
Jak oceniasz działalność kąteckiego GOKIS-u
pozytywnie
negatywnie
trudno ocenić
 
Oddanych głosów:  425
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
1051 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
Łukasz Bieliz




KABARET GRZEGORZa HALAMy 03.02.2007 w GOKiS!
2007-01-28 | 12:52:45


- R E K L A M A -

Halama


Piotr Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(7)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

Halama śmierdzi skisłymi jagodami :P

Cienki jest, ale dobrze że coś się w Kątach zaczyna dziać ciekawego :-)

Jak będzie Kryszak, Pietrzak, Ani Mru Mru albo Kabaret Moralnego Niepokoju, to będzie wypas :-D

2007-01-28 | 21:40:16 |  exec

Cie prosze, cie proszę!Kultura zaczyna zajmować sie kulturą:)heheh w końcu-to już 3 lata pani dyrektor i panie kopeć tak??Pierwsze spotkanie z cylku "kultura"w GOKiS??

PS. Śmieszne jest że dopiero po kilku latach kultura zaczyna zajmowac się zapraszaniem kabaratów, zespołów itp. Choć moze na wyrost to piszę to jednak czekam aby w końcu coś się dla nas zaczęło dziać.

2007-01-28 | 21:55:13 |  Marcin

Halama w Katach! Wiadomość roku w kulturze kątcekiej!Brawo, brawo, brawo!!!Super jesteśmy zajeb..

2007-01-28 | 21:57:42 |  WAŻNE!

jeśli twoim zdaniem Pietrzak to dobry showman to ja dziekuje ten gość jest nudny jak flaki z olejem!Halama Smieszy samym swoim wyglądem a skecze też niezłe są...będe tam napewno(już mam bilety)

2007-01-30 | 08:53:01 |  do exec

Jak dla mnie bomba:) Halama- czemu nie?! oczywiscie ze ide... hehe takie wydarzenie w Kątach:P tego nie można przegapic:P

2007-01-30 | 18:35:22 |  Aga

Hej Aga! jak dla mnie tez bomba, choc go nie lubie to i tak sie przejde:D

2007-01-30 | 19:17:36 |  Roni

no i co? ...odwołali:]

2007-02-04 | 09:38:55 |  Ja


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2618 | komentarzy: 7
dodał: Piotr Klag | 2007-01-28 | 12:52:45
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2007-02-02  godz. 11:09:41
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!