strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
wtorek , 7 lipca 2020 
imieniny:  Cyryla, Metodego 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  KULTURA  HALAMA - drugie podejście...
   MENU
aktualności
archiwum
słowo
dźwiek
obraz
propaganda
   SONDA
Jak oceniasz działalność kąteckiego GOKIS-u
pozytywnie
negatywnie
trudno ocenić
 
Oddanych głosów:  425
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
1048 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
Łukasz Bieliz
HALAMA - drugie podejście...
2007-02-24 | 12:45:20


- R E K L A M A -

Mamy dobrą informację dla wszystkich fanów Grzegorza Halamy. Mimo odwołania pierwszego koncertu artysta przyjedzie w końcu do Kątów Wrocławskich. Występ odbędzie się w niedzielę 11 marca o godz. 16. Bilety zakupione wcześniej są oczywiście ważne.
Przypomnijmy. Początkowo kabaret Grzegorz Halama Oklasky miał wystąpić w Gminnym Ośrodku Kultury w Kątach Wr. 3 lutego. Jednak rano w dzień występu organizator, agencja artystyczna Empiria ze Szczawna Zdroju, poinformowała pracowników GOKiS, że koncert nie odbędzie się.
O tym, że występ jest odwołany dowiedziałam się o 8 rano w sobotę. W agencji sami nie potrafili podać konkretnego powodu. Powiedzieli, że to sam Grzegorz Halama odwołał występ, choć domyślałam się, że może chodzić o to, że sprzedało się za mało biletów. Próbowałam do południa przekonać przedstawiciela agencji, że warto jednak zorganizować występ, ale ostatecznie stwierdził on, że przekłada imprezę na inny termin – wyjaśnia Maria Mach, dyrektor GOKiS-u.
Pracownicy GOKiS-u wszystkich, którzy kupili bilety i do których mieli telefony, poinformowali, że termin występu został przesunięty. Większość osób zgodziła się, a kilka innych zgłosiło się po zwrot pieniędzy za bilet – po 20 zł.
Dementi, że to nie artysta odwołał występ pojawiło się na stronie internetowej po naszym telefonie.
Co ciekawe nic o nowym terminie imprezy nie wiedziała menadżerka artysty. Była bardzo zdziwiona również informacją, jakoby to Grzegorz Halama odwołał występ. Zrobił to organizator - agencja, bowiem stwierdził, że sprzedał za mało biletów. Nic nie wiem o nowym terminie, choć niewykluczone, że jeszcze dogadamy się co do występu - powiedziała nam wtedy Małgorzata Wakuluk. Za mało się sprzedało Dlaczego więc organizator poinformował pracowników GOKiS-u, a co za tym idzie widzów, którzy kupili bilety, że to artysta odwołał imprezę? Wiele wskazuje na to, że nie zadowoliła go ilość sprzedanych biletów. Z tego co powiedziała nam menadżerka Grzegorza Halamy wynika, że przedstawiciel Empirii stwierdził, że występ może się odbyć, ale organizator zapłaci za niego mniej, niż wcześniej było ustalone. Na to nie mogliśmy się zgodzić – wyjaśnia Małgorzata Wakuluk, menadżerka Grzegorza Halamy.
Dyrektor Empirii nieco lekceważy całą sprawę. Koncert nie został odwołany, jedynie tylko przełożony. To z powodu zimy. Sprzedało się za mało biletów, a chcieliśmy, żeby wszyscy chętni mogli obejrzeć kabaret – powiedział Grzegorz Smoleń.
Zdziwiona takim obrotem sprawy jest również Maria Mach. Przedstawiciele agencji nie zachowali się zbyt poważnie. Umawialiśmy się, że występ się odbędzie bez względu no to ile biletów się sprzeda. Mówiłam od razu, że na początku może będzie trudno o frekwencję. Ale gdyby udało się rozkręcić nasz lokalny rynek - bowiem Empiria planowała organizować różne imprezy co jakiś czas wspólnie z GOKiS - to byłaby ciekawa oferta dla naszych mieszkańców.
W minionym tygodniu GOKiS-owi, mimo zapewnień drugiej strony, nie udało się dojść do porozumienia z agencją Empiria. – Dlatego postanowiłam wziąć sprawy w swoje ręce i sama zorganizować występ. Doszłam do porozumienia z menadżerką kabaretu Grzegorza Halamy i ustaliłyśmy wszystkie szczegóły imprezy. Część biletów jest już sprzedana. Mam nadzieję, że mimo zawirowań przybędzie jeszcze więcej chętnych z Kątów Wr. i okolic
– dodała dyrektor GOKiS-u.
Przypominamy, że nowy termin występu kabaretu Grzegorz Halama Oklasky to niedziela 11 marca, godz. 16. Bilety do nabycia w GOKiS w Kątach Wrocławskich. Cena 20 zł.

za www.wroclaw-powiat.wfp.pl

Oryginalny tekst dostepny tutaj


Maciej Klag  - R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(1)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

SUPER!!!uśmiałem się do łez nie sądziłem że będzie takie show

2007-03-12 | 09:25:40 |  :D


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 2454 | komentarzy: 1
dodał: Maciej Klag | 2007-02-24 | 12:45:20
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2007-02-24  godz. 12:46:22
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!-reklama-


  strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura     oświata 
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2012 www.katywroclawskie.com & www.katywroclawskie.gmina.pl
projekt i wykonanie: Klag & C.o.

www.katywroclawskie.com ver. 2.1(build)


Materiały eksploatcyjne do drukarek i kserokopiarek - toner, tusz, głowica, bęben, developer, wywoływacz firm Xerox,Canon, Hewlett Packard - HP, Sharp, Minolta, Panasonic, Lexmark, Brother, Apple, Gestetmer, Lanier, Oki, Samsung, Konica, Kyocera, Mita, Nashuatec, Nec, Ricoh, Toshiba, Utax, Epson, NRG, Rex Rotary