strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
wtorek , 14 lipca 2020 
imieniny:  Marcelina, Bonawentury 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  KULTURA  Program Dni Kątów Wrocławskich w dnia 27-29 04.07
   MENU
aktualności
archiwum
słowo
dźwiek
obraz
propaganda
   SONDA
Jak oceniasz działalność kąteckiego GOKIS-u
pozytywnie
negatywnie
trudno ocenić
 
Oddanych głosów:  425
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
1051 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
Łukasz Bieliz




Program Dni Kątów Wrocławskich w dnia 27-29 04.07
2007-04-02 | 11:23:22


- R E K L A M A -

Proponowany program artystyczny

  1. Dzień 27.04.2007r- piątek

    Godz. 11.00-11.30 korowód prowadzony przez uczniów z Gimnazjum przebranych za Słowian oraz uroczyste otwarcie "DNI MIASTA"
    Godz. 11.30-13.00 przegląd piosenki słowiańskiej (prezentacje szkół)
    Godz. 13.30-14.30 występ zespołu ze Słowacji
    Godz. 17.00-19.00 prezentacje lokalnych zespołów rokowych z sekcji GOKiS
    Godz. 19.00-20.00 występ zespołu "MASKA" z sekcji GOKiS
    Godz. 20.30-22.00 gwiazda wieczoru- 7 osobowy grecki zespół "ZORBA" ( w instrumentarium min: 2 oryginalne buzuki) 5 wokali, 3 tancerki z pokazem tańca greckiego
    Godz. 22.00-03.00 zabawa i dyskoteka ( program 3 pokoleniowy) z udziałem DJ "TOMO"
  2. Dzień 28.04.2007r- sobota

    Godz. 14.30-15.30prezentacje świetlic środowiskowych z gminy Kąty Wr.
    Godz. 16.00-18.00 występ zagranicznej formacji "TRIO BRITISH MUSIC"
    Godz. 18.10-18.30 występ zespołu wokalnego "GRYF" z sekcji GOKiS
    Godz. 18.30-18.50 pokaz tańca towarzyskiego z sekcji GOKiS
    Godz. 19.00-20.15 zagraniczna formacja "DANCING QUEEN" grająca złote przeboje grupy "ABBA"
    Godz. 20.30-22.00 gwiazda wieczoru "GOSIA ANDRZEJEWICZ" z zespołem



    http://www.gosiaandrzejewicz.pl/ - strona oficjalna
    Godz. 22.10-23.30 formacja "LADIES"
    Godz. 23.40-03.30 zabawa z udziałem "TRIO BRITISH MUSIC"
  3. Dzień 29.04.2007r- niedziela

    Godz. 15.00-16.30blok dla dzieci "GUCIO PSZCZOŁA KONIK POLNY FILIP" Gucio Pszczoła i Konik Polny Filip" zapraszają na wielką bajkową podróż czyli wyprawa w krainę zabawy.

       w czasie występu:
    • konkurencje dla małych i dużych,
    • bajki "na żywo",
    • zawody dla dzieci i rodziców,
    • mnóstwo śmiechu i radości razem z kolorowymi postaciami znanymi z bajki
    Godz. 16.45-18.15 hit ubiegłego sezonu-"SZLAGIER MASZYNA SHOW"
    Godz.18.30-20.00zespół z największymi hitami włoskimi "ACAPULCO"
    Godz. 20.40-22.10mega gwiazda , zespół "MYSLOVITZ"



    http://www.myslovitz.pl/ - strona oficjalna
    Godz. 22.15     widowisko woda, światło, dźwięk- "TAŃCZĄCE FONTANNY"
za http://www.gokis.katywroclawskie.com/


Piotr Klag  



- R E K L A M A -

- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(21)
   Poniżej znajduje się ostatnie 10 dodanych komentarzy.
   Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie kliknij tutaj

oj będzie się działo!!musicie to zobaczyć!!wraz z narzeczoną nie ominiemy koncertów

2007-04-02 | 17:12:46 |  GALU

to bedzie pozytywna masakra :-D :-D :-D

2007-04-02 | 18:07:49 |  mola

katy sie rozwijaja:P myslovitz:)

2007-04-02 | 18:18:21 |  ja

Zapachniało gwiazdami
Ale dobry był termin 1-3 maj
1 maj Oława-Motobi
Kibice ruszamy na podbój!

2007-04-02 | 19:28:12 |  Roman

BRAWO!!! W końcu coś dla młodych!!! Oby tak dalej!!! GRATULUJĘ!!!

2007-04-02 | 21:17:05 |  Edi

Prawda jest taka, że każdego roku robiono na "Dni Kątów Wr." dobre show tylko to zależy do upodobań i pokolenia. Młodzi wybrzydzali, starsi mieli coś dla siebie. Zawsze jednak znajdą się osoby, które mają jakiś problem ze sobą, bo jeżeli się coś komuś nie podoba to niech po prostu nie przychodzi tego oglądać lub przynajmniej nie zabiera głosu w komentowaniu takich wydarzeń.

2007-04-04 | 17:27:15 |  Paulina

Pani Paulino pani się zna na organizowaniu show jak ja na sprzedawaniu dragów. Dni Kątów powiny być dla wszystkich a akurat w tym roku show dla wszystkich zapewni Myslovitz.Prawda Giniu?To mówiłem ja..Jarząbek:)

2007-04-04 | 21:11:10 |  Dupa_Kibic_Motoby

Co za beznadzieja! Takie piekne wszystko niby?! Ludzie gdzie wy macie oczy?? Najpierw zagraniczna formacja "DANCING QUEEN" grająca złote przeboje grupy "ABBA" a potem "GOSIA ANDRZEJEWICZ" sorry ale to nie jest dobre tym bardziej ze co roku wszystko sie powtarza i tak na prawde to w katach jest jedna wielka wiejska potupajka... nic wiecej nie robia dla mlodzierzy... a co do myslovitz to ok fajnie ze sa ale kto przed nimi gra!! zespół z największymi hitami włoskimi "ACAPULCO" to juz jest porazka...(chodzi o trafne zestawienie) no nic pozostaje tylko jedna pytanie kiedy plan bedzie ulozony z pomyslem... jak narzaie to wszystko to jeden wielki KICZ!! gmina zrobila by cos wkoncu dla mlodziezy bo to co narazie jest pozostawia wiele do zyczenia...moze kiedys wpadna na pomysl zrobienia jakiegos rockowiska na ktorym bawila by sie mlodziez, gralyby kapele i wszystko nie mialo by takiego wiejskiego wydzwieku...a tak to nic znowu popcorn wata cukrowa i kilka karuzeli...Pozdro

2007-04-21 | 15:09:44 |  bez-sens

hehe.. jestem zLubina ale mam rodzinę w Kątach i chętnie przyjadę na koncerty ale mam problem gdzie one dokładniej będą. Jeśli, któś będzie na tyle miły żeby mi powiedzieć to kontaktujcie się na gg:655121

2007-04-24 | 13:47:07 |  Moony

Rozumiem, że koncert Myslovitz jest za free? :)

pozdrawiam

2007-04-24 | 20:31:51 |  Marylin Monroe


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu
UWAGA: z dniem 25-03-2009 przy każdym umieszczonym komentarzu będzie umieszczony adres IP komentującego

odsłon: 6025 | komentarzy: 21
dodał: Piotr Klag | 2007-04-02 | 11:23:22
Modyfikował(a): Maciej Klag dnia: 2007-04-06  godz. 12:36:17
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!