strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
poniedziałek , 13 lipca 2020 
imieniny:  Ernesta, Małgorzaty 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  SERWIS  Wspieramy portal www.90minut.pl!
   MENU
aktualności
archiwum
redakcja
regulaminy
moduły
źródła
reklama
kontakt
napisz do nas
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich powinna działać całodobowa apteka?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  1439
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
1050 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
Piotrek Klag
Wspieramy portal www.90minut.pl!
2004-08-19 | 10:58:59


- R E K L A M A -

Od zgoła ponad dwóch lat współpracujemy z portalem traktującym o piłce nożnej www.90minut.pl. Nasza przygoda z 90minutami zaczęła się banalnie. Otóż któregoś dnia poszukiwaliśmy archiwów dotyczących kolejek ligowych, w których grała miejscowy zespół Bystrzycy Kąty Wrocławskie. Pierwsze kroki uczyniliśmy oczywiście przeszukując Internet. Im większe nasze zdziwienie gdy przeglądarka wskazywała tylko strony 90minut, żadnej lokalnej prasy, żadnych stron niekomercyjnych. Po wyświetleniu strony z interesującą nas ligą stwierdziliśmy, iż stan aktualności wprowadzanych wyników pozostawia wiele do życzenia. I tu padł pomysł skontaktowania się z redakcją 90minut.pl. W następnym dniu odezwał się „mogiel”, czyli Paweł Mogielnicki – inicjator, pomysłodawca i główny prowadzący serwisu. Zaproponował nam współpracę polegającą na relacjonowaniu meczy lig dolnośląskich, prowadzeniu serwisu wyników.

Od dwóch sezonów prowadzimy serwis 90minut.pl w obszarze lig dolnośląskich, począwszy od okręgówek do klas B. Nawiązaliśmy ścisłe kontakty z Dolnośląskim Oddziałem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Nasze wyniki są weryfikowane z kolegium sędziowskim DolZPN’u. Staramy się być na bieżąco z wszystkim tym co się dzieje w dolnośląskiej piłce.

Tak opisujemy własną działalność:

90 Minut to portal piłkarski, jednak inny niż wszystkie dotychczasowe. Jesteśmy grupą zapaleńców, traktujących futbol jako hobby. Chcemy stworzyć wielkie archiwum polskiego futbolu - wszystkie możliwe wyniki, tabele, kariery zawodników, trenerów, sylwetki klubów, a przede wszystkim statystyki, statystyki...

Inicjatorami tego przedsięwzięcia są ludzie tworzący, a także pomagający przy prowadzeniu jednej z najstarszych i najbardziej cenionych stron piłkarskich w polskim internecie - www.mogiel.net (powstała - 20 stycznia 1996 roku !).
Na stronie tej niestety widać już było ząb czasu i dlatego podjęta została decyzja o rekonstrukcji i przebudowie serwisu, tak aby sprostać obecnym wymogom Internetu. Obecnie serwis będzie się opierał na potężnej i nowoczesnej bazie danych, co stwarza o wiele większe możliwości niż dotychczasowy sposób gromadzenia danych.

Współpraca - The RSSSF

Serwis 90 Minut ściśle współpracuje z jednym z najbardziej prestiżowych statystycznych portali w Internecie - The RSSSF.
Rec.Sport.Soccer Statistics Foundation zostało założone w styczniu 1994 roku (początkowo jako Northern Europe RSSSF) przez 3 regularnych grupowiczów z listy dyskusyjnej rec.sport.soccer (Lars Aarhus - Norwegia; Kent Hedlundh - Szwecja; Karel Stokkermans - Holandia). W grudniu 1994 roku rozpoczęło się dokumentowanie online prawie wszystkich możliwych rozgrywek, które toczyły się w każdym zakątku naszej planety. Autorzy wzbogacali i tak już pokaźne swe zbiory - rozszerzali sieć korespondentów w innych krajach. Od 2000 roku całe archiwum jest zlokalizowane pod adresem http://www.rsssf.com/archive.html. Żeby zostać członkiem RSSSF trzeba przejść przez gęste sito wymagań stawianych przez Zarząd RSSSF. W ciągu kilku lat grupa rozbudowała się ogromnie i skupia obecnie ponad 230 członków, którzy regularnie i dobrowolnie pracują na rzecz stworzenia najwspanialszego ogólnoświatowego archiwum futbolu.


- podyskutuj na ten i inne tematy na Forum.katywroclawskie.com -
KOMENTARZE(2)
Poniżej widzisz wszystkie opinie na ten temat.

Dobrze to prowadzicie.Pozdrawiam.

2009-06-14 | 13:11:45 |  k i b i c

Czy moglibyście wymusić na zespołach aktualnych zdjęć drużyn,zdjęć zawodników(każdy z osobna),loga drużyn.Począwszy od "B"do ligi okręgowej.

2009-07-08 | 13:35:58 |  kp


Portal www.katywroclawskie.com informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu www.katywroclawskie.com. Portal www.katywroclawskie.com nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Przesłanie komentarza oznacza akceptację regulaminu

odsłon: 20341 | komentarzy: 2
dodał: Piotr Klag | 2004-08-19 | 10:58:59
Ten tekst nie był modyfikowany

  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!-reklama-


  strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura     oświata 
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2012 www.katywroclawskie.com & www.katywroclawskie.gmina.pl
projekt i wykonanie: Klag & C.o.

www.katywroclawskie.com ver. 2.1(build)


Materiały eksploatcyjne do drukarek i kserokopiarek - toner, tusz, głowica, bęben, developer, wywoływacz firm Xerox,Canon, Hewlett Packard - HP, Sharp, Minolta, Panasonic, Lexmark, Brother, Apple, Gestetmer, Lanier, Oki, Samsung, Konica, Kyocera, Mita, Nashuatec, Nec, Ricoh, Toshiba, Utax, Epson, NRG, Rex Rotary