strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura      oświata 

 Forum   CHATroom   startuj z www.katywroclawskie.com  dodaj nas do ulubionych
            CHATroom    Forum 
czwartek , 30 marca 2017 
imieniny:  Jana, Amelii 
http://www.takierzeczy.pl/
- r e k l a m a -
  STRONA GŁÓWNA  SPORT 
   MENU
aktualności
archiwum
piłka nożna
   SONDA
Czy w Kątach Wrocławskich brakuje obiektów sportowych?
Tak
Nie
 
Oddanych głosów:  84
pokaż wyniki
   NEWSLETTER
100% informacji o Kątach Wrocławskich w naszym biuletynie. Po prostu musisz go mieć!
Biuletyn już otrzymuje:
937 osób!
  
  
informacje dodatkowe
archiwum
dział redaguje:
Maciej Klag




Tabela   rozgrywek: III ligi dolnośląsko-lubuskiej domwyjazd
Lp.Nazwa zespołuMPktBramkiZRPBZRPB
1Lech Zielona Góra174663 : 1280031 :  5711 32 :  7
2Ślęza Wrocław173944 : 1481032 :  6422 12 :  8
3Lechia Dzierżoniów173128 : 1452117 :  7423 11 :  7
4Ilanka Rzepin173129 : 2171117 :  7233 12 :  14
5Pogoń Świebodzin172833 : 2642315 : 15422 18 :  11
6Prochowiczanka Prochowice172730 : 2162122 :  6215 8 :  15
7Promień Żary172728 : 2450312 : 10333 16 :  14
8Foto Higiena Błyskawica Gać172428 : 2534220 : 11323 8 :  14
9Sprotavia Szprotawa172219 : 2142310 :  9224 9 :  12
10Bielawianka Bielawa172025 : 2733213 : 11225 12 :  16
11Bystrzyca Kąty Wrocławskie171820 : 2731411 : 11225 9 :  16
12Piast Karnin171822 : 2932412 : 15215 10 :  14
13Polonia Trzebnica171821 : 35224 8 : 18315 13 :  17
14Sparta Świdnica171523 : 3122411 : 18144 12 :  13
15Orzeł Ząbkowice Śląskie171324 : 4421512 : 19207 12 :  25
16Orzeł Międzyrzecz1737 : 73036 5 : 28008 2 :  45
 M - ilość meczy; Pkt - ilość punktów;
 Z - ilość zwycięstw; R - ilość remisów; P - ilość porażek


Strzelcy


RelacjaDataGospodarzGośćWynik
Kolejka nr 1
04-08-1212 18:00 Polonia Trzebnica- Promień Żary1 : 2
Jakub Jakóbczyk 10 - Jarosław Gad 80, Bartosz Kosman 88
04-08-1212 18:00 Foto Higiena Błyskawica Gać- Bystrzyca Kąty Wrocławskie0 : 0
04-08-1212 16:25 Pogoń Świebodzin- Lechia Dzierżoniów2 : 0
Bartosz Siemiński 49, 73
mecz pierwotnie zaplanowany na 16:00 rozpoczął się z 25-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
04-08-1212 17:00 Prochowiczanka Prochowice- Orzeł Ząbkowice Śląskie1 : 0
Paweł Wyżga 86
04-08-1212 17:00 Sprotavia Szprotawa- Sparta Świdnica0 : 0
04-08-1212 17:00 Ślęza Wrocław- Bielawianka Bielawa5 : 2
Konrad Hajdamowicz 3, Grzegorz Rajter 36, Rafał Brusiło 45, Paweł Niewiadomski 58, Piotr Stawowy 63 - Daniel Chęciński 7, 71
04-08-1212 16:00 Orzeł Międzyrzecz- Lech Zielona Góra1 : 7
Paweł Gołost 27 - Wojciech Okińczyc 10, 53, 76 (k), Rafał Figiel 36, 88, Bartosz Olejniczak 45, Maciej Wołodczenko 90
05-08-2012 13:00 Piast Karnin- Ilanka Rzepin1 : 1
Adrian Wieczorek 90 - Marcin Adamczewski 54
Kolejka nr 2
11-08-2012 17:00 Promień Żary- Ilanka Rzepin3 : 2
Mariusz Hanclich 9, 75, Łukasz Czyżyk 30 - Patryk Nowaczewski 11, Mateusz Nowaczewski 90
11-08-2012 17:00 Lech Zielona Góra- Piast Karnin3 : 1
Wojciech Okińczyc 38, 43, 86 - Adrian Wieczorek 90
11-08-2012 17:00 Bielawianka Bielawa- Orzeł Międzyrzecz3 : 1
Tomasz Boczkowski 30, Daniel Chęciński 33, 44 - Damian Cieciński 12
22-08-2012 17:00 Sparta Świdnica- Ślęza Wrocław3 : 1
Damian Celuch 10, Wojciech Szuba 35, Szymon Borowy 41 - Grzegorz Rajter 39
11-08-2012 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie- Sprotavia Szprotawa3 : 1
Krzysztof Michalski 7, 87, Ernest Balicki 78 - Paweł Otulak 48
11-08-2012 17:00 Lechia Dzierżoniów- Prochowiczanka Prochowice4 : 1
Damian Niedojad 11, 56, Filip Barski 36, Łukasz Maciejewski 90 - Marcin Ogórek 80 (k)
11-08-2012 11:00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Pogoń Świebodzin0 : 2
Bartosz Siemiński 60, Mateusz Świniarek 75
11-08-2012 18:00 Polonia Trzebnica- Foto Higiena Błyskawica Gać1 : 1
Radosław Bella 6 - Piotr Dewerenda 90
Kolejka nr 3
15-08-2012 18:00 Foto Higiena Błyskawica Gać- Promień Żary0 : 3
Bartosz Kosman 34, nieznany 40 (s), Łukasz Czyżyk 72
15-08-2012 17:00 Pogoń Świebodzin- Polonia Trzebnica3 : 0
Artur Małecki 4 (k), 55, Bartosz Siemiński 39
15-08-2012 17:00 Prochowiczanka Prochowice- Bystrzyca Kąty Wrocławskie0 : 2
Arkadiusz Pawlak 55, Piotr Dzięgleski 70
15-08-2012 17:00 Sprotavia Szprotawa- Lechia Dzierżoniów0 : 1
Sylwester Kret 69
15-08-2012 17:00 Ślęza Wrocław- Orzeł Ząbkowice Śląskie2 : 1
Rafał Brusiło 46, Mateusz Janas 70 - Piotr Woźniak 76
15-08-2012 16:00 Orzeł Międzyrzecz- Sparta Świdnica1 : 1
Mateusz Waltrowski 71 - Szymon Borowy 55
15-08-2012 17:00 Piast Karnin- Bielawianka Bielawa1 : 0
Bartłomiej Szamotulski 22
15-08-2012 16:00 Ilanka Rzepin- Lech Zielona Góra1 : 0
Patryk Nowaczewski 51
Kolejka nr 4
18-08-2012 17:00 Promień Żary- Lech Zielona Góra0 : 3
Wojciech Okińczyc 64, Dominik Skrzyński 66, Rafał Figiel 68
18-08-2012 17:00 Bielawianka Bielawa- Ilanka Rzepin1 : 1
Daniel Chęciński 20 - Mariusz Guraj 75
18-08-2012 14:00 Sparta Świdnica- Piast Karnin1 : 1
Gracjan Klimczak 50 - Adam Więckowski 52 (k)
18-08-2012 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie- Orzeł Międzyrzecz3 : 0
Ernest Balicki 41, Damian Okrojek 64, Damian Szydziak 81
18-08-2012 17:00 Lechia Dzierżoniów- Ślęza Wrocław1 : 1
Łukasz Maciejewski 90 - Paweł Niewiadomski 20
18-08-2012 11:00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Sprotavia Szprotawa0 : 2
Wojciech Aksamitowski 66, Damian Ciunowicz 73
18-08-2012 18:00 Polonia Trzebnica- Prochowiczanka Prochowice1 : 0
Radosław Bella 90 (k)
18-08-2012 18:00 Foto Higiena Błyskawica Gać- Pogoń Świebodzin4 : 2
Marek Budny 28, Paweł Boczarski 35, Mateusz Kuźniecow 62, Jacek Sorbian 63 - Bartosz Siemiński 55, Mateusz Świniarek 75
Kolejka nr 5
25-08-2012 17:00 Pogoń Świebodzin- Promień Żary3 : 1
Bartosz Siemiński 30, 47, Artur Małecki 37 - Bartosz Kosman 38
25-08-2012 17:00 Prochowiczanka Prochowice- Foto Higiena Błyskawica Gać3 : 0
Adam Wasilewski 14, 30, Marcin Ogórek 87
25-08-2012 17:00 Sprotavia Szprotawa- Polonia Trzebnica1 : 0
Tomasz Ilnicki 30
25-08-2012 17:00 Ślęza Wrocław- Bystrzyca Kąty Wrocławskie2 : 0
Grzegorz Rajter 29, 73
25-08-2012 16:00 Orzeł Międzyrzecz- Lechia Dzierżoniów1 : 3
Bartłomiej Pałubiak 67 - Sylwester Kret 44, 89, Hubert Górski 76
25-08-2012 17:00 Piast Karnin- Orzeł Ząbkowice Śląskie1 : 2
Adam Więckowski 8 - Ernest Balicki 18, Piotr Woźniak 82
25-08-2012 16:00 Ilanka Rzepin- Sparta Świdnica1 : 1
Michał Mendelski 58 (k) - Jarosław Lato 35
25-08-2012 17:00 Lech Zielona Góra- Bielawianka Bielawa3 : 1
Rafał Figiel 27, Wojciech Okińczyc 45, Benjamin Imeh 60 - Tomasz Boczkowski 81
Kolejka nr 6
01-09-2012 16:00 Promień Żary- Bielawianka Bielawa1 : 0
Bartłomiej Błoński 33
31-08-2012 17:00 Sparta Świdnica- Lech Zielona Góra1 : 3
Jacek Fojna 31 - Wojciech Okińczyc 53, 56, Bartosz Tyktor 77
01-09-2012 17:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie- Ilanka Rzepin0 : 2
Kamil Orłowski 28, 89
01-09-2012 17:00 Lechia Dzierżoniów- Piast Karnin3 : 0
Mariusz Paszkowski 27, Adam Więckowski 71 (s), Mateusz Kuriata 90 (k)
01-09-2012 15:00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Orzeł Międzyrzecz5 : 0
Michał Wróbel 49, Bartłomiej Ożga 70, Radosław Parada 73, Piotr Janusz 79, Mateusz Żak 84
01-09-2012 17:00 Polonia Trzebnica- Ślęza Wrocław1 : 1
Marcel Jamrozowicz 19 - Jakub Jakóbczyk 34
01-09-2012 17:00 Foto Higiena Błyskawica Gać- Sprotavia Szprotawa0 : 0
01-09-2012 17:00 Pogoń Świebodzin- Prochowiczanka Prochowice0 : 2
Marcin Ogórek 57, Dawid Smolarek 79
Kolejka nr 7
08-09-2012 17:00 Prochowiczanka Prochowice- Promień Żary2 : 2
Adam Wasilewski 20, Krzysztof Wojciechowski 32 - Zbigniew Antosiewicz 33 (s), Mariusz Hanclich 78
08-09-2012 16:00 Sprotavia Szprotawa- Pogoń Świebodzin1 : 1
Wojciech Aksamitowski 75 (k) - Bartosz Siemiński 25
09-09-2012 17:00 Ślęza Wrocław- Foto Higiena Błyskawica Gać2 : 0
Radosław Flejterski 4, Grzegorz Rajter 38
08-09-2012 16:00 Orzeł Międzyrzecz- Polonia Trzebnica1 : 1
Bartłomiej Pałubiak 67 - Dawid Cychol 84
09-09-2012 13:00 Piast Karnin- Bystrzyca Kąty Wrocławskie3 : 1
Adam Więckowski 21 (k), Oskar Raćko 52, 76 - Radosław Parada 66
08-09-2012 15:00 Ilanka Rzepin- Lechia Dzierżoniów1 : 0
Michał Mendelski 25
08-09-2012 17:00 Lech Zielona Góra- Orzeł Ząbkowice Śląskie5 : 1
Rafał Figiel 45, Bartosz Olejniczak 53, 72, Sebastian Górski 61, Radosław Sylwestrzak 82 - Ernest Balicki 24
08-09-2012 17:00 Bielawianka Bielawa- Sparta Świdnica0 : 5
Jarosław Lato 3, Wojciech Szuba 26, 53, 63, 65
Kolejka nr 8
15-09-2012 16:00 Promień Żary- Sparta Świdnica3 : 0
Adrian Jeremicz 40 (k), Bartosz Kosman 72, Jarosław Gad 90
15-09-2012 16:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie- Bielawianka Bielawa1 : 3
Damian Szydziak 23 - Paweł Ochota 28, Paweł Zieliński 32, Daniel Chęciński 48
15-09-2012 16:00 Lechia Dzierżoniów- Lech Zielona Góra1 : 1
Arkadiusz Majewski 56 - Albert Cipior 24
15-09-2012 15:00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Ilanka Rzepin0 : 3
Mateusz Klimczak 46, Paweł Gurgul 54, Mateusz Nowaczewski 60
15-09-2012 16:30 Polonia Trzebnica- Piast Karnin0 : 2
15-09-2012 16:00 Foto Higiena Błyskawica Gać- Orzeł Międzyrzecz5 : 0
15-09-2012 16:00 Pogoń Świebodzin- Ślęza Wrocław0 : 2
Mateusz Janas 33, Radosław Flejterski 55
15-09-2012 16:00 Prochowiczanka Prochowice- Sprotavia Szprotawa2 : 0
Marcin Ogórek 10, Paweł Wyżga 90
Kolejka nr 9
22-09-2012 16:00 Sprotavia Szprotawa- Promień Żary2 : 1
Tomasz Ilnicki 8 - Bartosz Kosman 9, Bartłomiej Błoński 47
22-09-2012 16:00 Ślęza Wrocław- Prochowiczanka Prochowice6 : 0
Mateusz Janas 23, Konrad Hajdamowicz 47, Zbigniew Antosiewicz 54 (s), Rafał Brusiło 58, 60, Grzegorz Rajter 84
22-09-2012 16:00 Orzeł Międzyrzecz- Pogoń Świebodzin0 : 5
Kamil Ratajczak ?, Artur Małecki ?, Bartosz Siemiński ?, Mirosław Topolski ?, Mateusz Świtała 44
23-09-2012 14:00 Piast Karnin- Foto Higiena Błyskawica Gać0 : 2
Krzysztof Smoliński 44 (k), Marek Budny 90
22-09-2012 11:00 Ilanka Rzepin- Polonia Trzebnica3 : 2
Paweł Gurgul 20, Kamil Orłowski 90, 90 - Jakub Jakóbczyk 19, Rafał Miazgowski 32
22-09-2012 17:00 Lech Zielona Góra- Bystrzyca Kąty Wrocławskie2 : 0
Rafał Figiel 65, Wojciech Okińczyc 86
22-09-2012 16:00 Bielawianka Bielawa- Lechia Dzierżoniów0 : 0
22-09-2012 17:00 Sparta Świdnica- Orzeł Ząbkowice Śląskie2 : 5
Wojciech Szuba 45 (k), 79 - Krzysztof Michalski 14, 90, Ernest Balicki 76, 87 (k), Łukasz Łużny 80
Kolejka nr 10
29-09-2012 15:00 Promień Żary- Orzeł Ząbkowice Śląskie2 : 1
Gracjan Arkuszewski 31, Łukasz Czyżyk 78 - Piotr Woźniak 45
29-09-2012 16:00 Lechia Dzierżoniów- Sparta Świdnica2 : 1
Kamil Śmiałowski 26, Krzysztof Pietrzykowski 90 - Damian Celuch 61
29-09-2012 15:00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Bielawianka Bielawa0 : 0
29-09-2012 16:00 Polonia Trzebnica- Lech Zielona Góra1 : 7
Jakub Jakóbczyk 14 - Bartosz Olejniczak 2, Wojciech Okińczyc 5, 21, 44, 90, Kacper Dworak 19, Benjamin Imeh 89
29-09-2012 16:00 Foto Higiena Błyskawica Gać- Ilanka Rzepin2 : 2
Paweł Boczarski 20, Marek Budny 81 - Michał Mendelski 60, Paweł Gurgul 85
29-09-2012 15:00 Pogoń Świebodzin- Piast Karnin2 : 0
Bartosz Siemiński 4, Łukasz Sobczak 63
29-09-2012 16:00 Prochowiczanka Prochowice- Orzeł Międzyrzecz7 : 0
Adam Wasilewski 14, Piotr Niewdana 45, 51, Marcin Ogórek 47, Andrzej Węgłowski 57, Grzegorz Grochowski 77, Krzysztof Wojciechowski 87
29-09-2012 16:00 Sprotavia Szprotawa- Ślęza Wrocław0 : 3
Grzegorz Dorobek 7, Grzegorz Rajter 53, 85
Kolejka nr 11
06-10-2012 16:00 Ślęza Wrocław- Promień Żary2 : 2
Paweł Synowiec 56, Grzegorz Rajter 76 - Gracjan Arkuszewski 27, Łukasz Czyżyk 57
06-10-2012 15:00 Orzeł Międzyrzecz- Sprotavia Szprotawa1 : 1
Krzysztof Jedynak 86 - Piotr Weryszko 51
07-10-2012 13:00 Piast Karnin- Prochowiczanka Prochowice2 : 1
Mateusz Reus 5, Oskar Raćko 65 - Marcin Ogórek 67 (k)
06-10-2012 14:00 Ilanka Rzepin- Pogoń Świebodzin1 : 2
Kamil Orłowski 50 - nieznany 20, Artur Małecki 75
06-10-2012 16:00 Lech Zielona Góra- Foto Higiena Błyskawica Gać5 : 0
Wojciech Okińczyc 22, Radosław Sylwestrzak 23, Dominik Skrzyński 29, Sebastian Górski 49, Benjamin Imeh 56
06-10-2012 16:00 Bielawianka Bielawa- Polonia Trzebnica3 : 0
Daniel Chęciński 42, 63, Paweł Ochota 73
06-10-2012 16:00 Sparta Świdnica- Bystrzyca Kąty Wrocławskie3 : 1
Gracjan Klimczak 13, Kamil Kukla 39, Szymon Borowy 56 - Piotr Janusz 54
06-10-2012 15:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie- Lechia Dzierżoniów1 : 3
Piotr Woźniak 44 (k) - Mateusz Kuriata 58, Damian Niedojad 77, Kamil Kuska 83
Kolejka nr 12
13-10-2012 14:00 Promień Żary- Lechia Dzierżoniów1 : 0
Adrian Jeremicz 60
13-10-2012 14:00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Orzeł Ząbkowice Śląskie2 : 1
Przemysław Madej 8 (s), Michał Wróbel 80 - Piotr Woźniak 20 (k)
13-10-2012 15:00 Polonia Trzebnica- Sparta Świdnica3 : 2
Jakub Jakóbczyk 30, Rafał Miazgowski 69, 80 - Wojciech Szuba 54 (k), 67 (k)
13-10-2012 15:00 Foto Higiena Błyskawica Gać- Bielawianka Bielawa2 : 2
Marek Budny 68, 90 - Daniel Chęciński 20, 66
13-10-2012 14:00 Pogoń Świebodzin- Lech Zielona Góra1 : 6
Karol Haraś 90 - Dominik Skrzyński 15, Rafał Figiel 25, Piotr Andrzejczak 48, Benjamin Imeh 49, 83, Wojciech Okińczyc 84
13-10-2012 15:00 Prochowiczanka Prochowice- Ilanka Rzepin3 : 1
Mariusz Wojciechowski 20, Piotr Niewdana 72, Grzegorz Grochowski 88 - Bartosz Kasik 85
13-10-2012 15:00 Sprotavia Szprotawa- Piast Karnin3 : 1
Rafał Jarosz 20, Rafał Galas 60 (k), Emmanuel Ohagwu 83 - Marcin Żeno 62
13-10-2012 15:00 Ślęza Wrocław- Orzeł Międzyrzecz7 : 0
Piotr Stawowy 6, Konrad Kątny 10, 18, 76, Konrad Hajdamowicz 33, Marcel Jamrozowicz 63, Radosław Flejterski 90 (k)
Kolejka nr 13
20-10-2012 14:00 Orzeł Międzyrzecz- Promień Żary0 : 2
Jarosław Gad 49, Michał Pańko 80
21-10-2012 15:00 Piast Karnin- Ślęza Wrocław1 : 2
Oskar Raćko 53 - Mateusz Janas 67, Rafał Brusiło 72
20-10-2012 14:00 Ilanka Rzepin- Sprotavia Szprotawa1 : 0
Michał Mendelski 68 (k)
20-10-2012 15:30 Lech Zielona Góra- Prochowiczanka Prochowice1 : 0
Rafał Figiel 63
20-10-2012 15:00 Bielawianka Bielawa- Pogoń Świebodzin1 : 1
20-10-2012 15:00 Sparta Świdnica- Foto Higiena Błyskawica Gać1 : 1
Grzegorz Borowy 31 - Marek Budny 13
20-10-2012 14:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie- Polonia Trzebnica1 : 4
Tomasz Szczepek 14 - Piotr Adamczyk ?, Jakub Jakóbczyk ?, Radosław Bella ?, Rafał Miazgowski 9
20-10-2012 15:00 Lechia Dzierżoniów- Bystrzyca Kąty Wrocławskie3 : 1
Kamil Kuska 79, Damian Niedojad 88, 90 - Michał Wróbel 2
Kolejka nr 14
24-11-2012 12:00 Promień Żary- Bystrzyca Kąty Wrocławskie0 : 1
Radosław Parada 58
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
24-11-2012 12:00 Polonia Trzebnica- Lechia Dzierżoniów0 : 3
Łukasz Maciejewski 18, 64, Filip Barski 28
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
27-10-2012 14:00 Foto Higiena Błyskawica Gać- Orzeł Ząbkowice Śląskie7 : 0
Paweł Boczarski 35, 43, 45, 61, Mateusz Kuźniecow 42, Dawid Schie 44, Andrzej Koszelowski 65
27-10-2012 14:00 Pogoń Świebodzin- Sparta Świdnica1 : 1
Bartosz Siemiński 76 - Mariusz Miętkiewicz 73
24-11-2012 12:00 Prochowiczanka Prochowice- Bielawianka Bielawa3 : 0
Andrzej Węgłowski 32, Zbigniew Antosiewicz 45 (k), Mariusz Wojciechowski 61
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
07-11-2012 14:00 Sprotavia Szprotawa- Lech Zielona Góra0 : 1
Benjamin Imeh 23
w pierwotnym terminie (27 października, 14:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
27-10-2012 14:00 Ślęza Wrocław- Ilanka Rzepin4 : 0
Rafał Brusiło 17, Grzegorz Rajter 19, Radosław Flejterski 49 (k), Marcel Jamrozowicz 86
27-10-2012 14:00 Orzeł Międzyrzecz- Piast Karnin0 : 4
Marcin Żeno 27, Mateusz Reus 45, 59, Oskar Raćko 52
Kolejka nr 15
04-11-2012 14:00 Piast Karnin- Promień Żary2 : 2
Oskar Raćko 35, Bartłomiej Szamotulski 72 - Mariusz Hanclich 12, Łukasz Czyżyk 74
03-11-2012 13:00 Ilanka Rzepin- Orzeł Międzyrzecz5 : 0
Kamil Orłowski 13, 28, Bartosz Kasik 33, Tomasz Krogulewski 66, Patryk Chanas 90
03-11-2012 14:30 Lech Zielona Góra- Ślęza Wrocław2 : 1
Dominik Skrzyński 22, Grzegorz Dorobek 45 (s) - Grzegorz Rajter 54
03-11-2012 15:00 Bielawianka Bielawa- Sprotavia Szprotawa5 : 2
Daniel Chęciński 16, Paweł Zieliński 30, 87, Tomasz Zieliński 55, Marek Rurarz 71 - Tomasz Czekurłan 47, Maciej Brzeźniak 75
03-11-2012 14:00 Sparta Świdnica- Prochowiczanka Prochowice0 : 3
Andrzej Węgłowski 7, Adam Wasilewski 9, 75
03-11-2012 14:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie- Pogoń Świebodzin2 : 5
Ernest Balicki 59, Łukasz Deneka 71 -
03-11-2012 14:00 Lechia Dzierżoniów- Foto Higiena Błyskawica Gać1 : 2
Sylwester Kret 70 - Dawid Schie 30, Bartłomiej Płomiński 90
03-11-2012 13:00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Polonia Trzebnica3 : 1
Piotr Dzięgleski 64, Michał Wróbel 70, Bartłomiej Ożga 80 - Piotr Adamczyk 22
Kolejka nr 16
10-11-2012 13:00 Promień Żary- Polonia Trzebnica2 : 3
Łukasz Czyżyk 8, Łukasz Świdkiewicz 62 - Jakub Dmuch 50, 64, Jakub Jakóbczyk 51
10-11-2012 13:00 Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Foto Higiena Błyskawica Gać1 : 2
Michał Wróbel 90 - Mieczysław Przytuła 34, Dawid Schie 53
10-11-2012 13:00 Lechia Dzierżoniów- Pogoń Świebodzin2 : 0
Mateusz Kuriata 61 (k), 89 (k)
10-11-2012 13:00 Orzeł Ząbkowice Śląskie- Prochowiczanka Prochowice1 : 1
Krzysztof Michalski 16 - Adam Wasilewski 32
10-11-2012 13:00 Sparta Świdnica- Sprotavia Szprotawa0 : 3
Wojciech Szuba 50, Gracjan Klimczak 58, 68
Walkower!!! na boisku 3-0; w zespole gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik - Michał Morawski, strzelcy z boiska
10-11-2012 13:00 Bielawianka Bielawa- Ślęza Wrocław0 : 1
Mateusz Janas 19
10-11-2012 13:00 Lech Zielona Góra- Orzeł Międzyrzecz10 : 1
Rafał Figiel 8, Radosław Sylwestrzak 21, Sebastian Górski 34, Jacek Bąk 46, 55, Michał Greszczyk 57, Wojciech Okińczyc 59 (k), 90 (k), Benjamin Imeh 62, Maciej Muzolf 69 - Wojciech Rejba 89
10-11-2012 13:00 Ilanka Rzepin- Piast Karnin2 : 1
Mateusz Nowaczewski 45, Mateusz Klimczak 72 - Marcin Żeno 3
Kolejka nr 17
17-11-2012 13:00 Ilanka Rzepin- Promień Żary2 : 1
Dawid Chanas 75, Paweł Gurgul 77 - Damian Sokołowski 42
17-11-2012 13:00 Piast Karnin- Lech Zielona Góra1 : 4
Adam Więckowski 77 (k) - Benjamin Imeh 50, Mariusz Ostrowski 59 (s), Rafał Figiel 63, Wojciech Okińczyc 81
17-11-2012 13:00 Orzeł Międzyrzecz- Bielawianka Bielawa0 : 4
Paweł Ochota ?, ?, Daniel Chęciński ?, Paweł Zieliński ?
17-11-2012 13:00 Ślęza Wrocław- Sparta Świdnica2 : 1
Paweł Niewiadomski 45, Grzegorz Rajter 64 - Damian Celuch 35
17-11-2012 13:00 Sprotavia Szprotawa- Orzeł Ząbkowice Śląskie3 : 1
Tomasz Ilnicki 38, Paweł Otulak 75, Maciej Brzeźniak 87 - Paweł Moskal 60
17-11-2012 13:00 Prochowiczanka Prochowice- Lechia Dzierżoniów1 : 1
Paweł Wyżga 31 - Łukasz Maciejewski 47
17-11-2012 13:00 Pogoń Świebodzin- Bystrzyca Kąty Wrocławskie3 : 3
Bartosz Siemiński 25, Artur Małecki 38, Łukasz Sobczak 89 - Michał Wróbel 17, Jarosław Gambal 54, Piotr Janusz 58
17-11-2012 13:00 Foto Higiena Błyskawica Gać- Polonia Trzebnica0 : 2
Jakub Dmuch 65, Jakub Jakóbczyk 75
Kolejka nr 18
  Promień Żary- Foto Higiena Błyskawica Gać__:__
  Polonia Trzebnica- Pogoń Świebodzin__:__
  Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Prochowiczanka Prochowice__:__
  Lechia Dzierżoniów- Sprotavia Szprotawa__:__
  Orzeł Ząbkowice Śląskie- Ślęza Wrocław__:__
  Sparta Świdnica- Orzeł Międzyrzecz__:__
  Bielawianka Bielawa- Piast Karnin__:__
  Lech Zielona Góra- Ilanka Rzepin__:__
Kolejka nr 19
  Lech Zielona Góra- Promień Żary__:__
  Ilanka Rzepin- Bielawianka Bielawa__:__
  Piast Karnin- Sparta Świdnica__:__
  Orzeł Międzyrzecz- Orzeł Ząbkowice Śląskie__:__
  Ślęza Wrocław- Lechia Dzierżoniów__:__
  Sprotavia Szprotawa- Bystrzyca Kąty Wrocławskie__:__
  Prochowiczanka Prochowice- Polonia Trzebnica__:__
  Pogoń Świebodzin- Foto Higiena Błyskawica Gać__:__
Kolejka nr 20
  Promień Żary- Pogoń Świebodzin__:__
  Foto Higiena Błyskawica Gać- Prochowiczanka Prochowice__:__
  Polonia Trzebnica- Sprotavia Szprotawa__:__
  Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Ślęza Wrocław__:__
  Lechia Dzierżoniów- Orzeł Międzyrzecz__:__
  Orzeł Ząbkowice Śląskie- Piast Karnin__:__
  Sparta Świdnica- Ilanka Rzepin__:__
  Bielawianka Bielawa- Lech Zielona Góra__:__
Kolejka nr 21
  Bielawianka Bielawa- Promień Żary__:__
  Lech Zielona Góra- Sparta Świdnica__:__
  Ilanka Rzepin- Orzeł Ząbkowice Śląskie__:__
  Piast Karnin- Lechia Dzierżoniów__:__
  Orzeł Międzyrzecz- Bystrzyca Kąty Wrocławskie__:__
  Ślęza Wrocław- Polonia Trzebnica__:__
  Sprotavia Szprotawa- Foto Higiena Błyskawica Gać__:__
  Prochowiczanka Prochowice- Pogoń Świebodzin__:__
Kolejka nr 22
  Promień Żary- Prochowiczanka Prochowice__:__
  Pogoń Świebodzin- Sprotavia Szprotawa__:__
  Foto Higiena Błyskawica Gać- Ślęza Wrocław__:__
  Polonia Trzebnica- Orzeł Międzyrzecz__:__
  Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Piast Karnin__:__
  Lechia Dzierżoniów- Ilanka Rzepin__:__
  Orzeł Ząbkowice Śląskie- Lech Zielona Góra__:__
  Sparta Świdnica- Bielawianka Bielawa__:__
Kolejka nr 23
  Sparta Świdnica- Promień Żary__:__
  Bielawianka Bielawa- Orzeł Ząbkowice Śląskie__:__
  Lech Zielona Góra- Lechia Dzierżoniów__:__
  Ilanka Rzepin- Bystrzyca Kąty Wrocławskie__:__
  Piast Karnin- Polonia Trzebnica__:__
  Orzeł Międzyrzecz- Foto Higiena Błyskawica Gać__:__
  Ślęza Wrocław- Pogoń Świebodzin__:__
  Sprotavia Szprotawa- Prochowiczanka Prochowice__:__
Kolejka nr 24
  Promień Żary- Sprotavia Szprotawa__:__
  Prochowiczanka Prochowice- Ślęza Wrocław__:__
  Pogoń Świebodzin- Orzeł Międzyrzecz__:__
  Foto Higiena Błyskawica Gać- Piast Karnin__:__
  Polonia Trzebnica- Ilanka Rzepin__:__
  Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Lech Zielona Góra__:__
  Lechia Dzierżoniów- Bielawianka Bielawa__:__
  Orzeł Ząbkowice Śląskie- Sparta Świdnica__:__
Kolejka nr 25
  Orzeł Ząbkowice Śląskie- Promień Żary__:__
  Sparta Świdnica- Lechia Dzierżoniów__:__
  Bielawianka Bielawa- Bystrzyca Kąty Wrocławskie__:__
  Lech Zielona Góra- Polonia Trzebnica__:__
  Ilanka Rzepin- Foto Higiena Błyskawica Gać__:__
  Piast Karnin- Pogoń Świebodzin__:__
  Orzeł Międzyrzecz- Prochowiczanka Prochowice__:__
  Ślęza Wrocław- Sprotavia Szprotawa__:__
Kolejka nr 26
  Promień Żary- Ślęza Wrocław__:__
  Sprotavia Szprotawa- Orzeł Międzyrzecz__:__
  Prochowiczanka Prochowice- Piast Karnin__:__
  Pogoń Świebodzin- Ilanka Rzepin__:__
  Foto Higiena Błyskawica Gać- Lech Zielona Góra__:__
  Polonia Trzebnica- Bielawianka Bielawa__:__
  Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Sparta Świdnica__:__
  Lechia Dzierżoniów- Orzeł Ząbkowice Śląskie__:__
Kolejka nr 27
  Lechia Dzierżoniów- Promień Żary__:__
  Orzeł Ząbkowice Śląskie- Bystrzyca Kąty Wrocławskie__:__
  Sparta Świdnica- Polonia Trzebnica__:__
  Bielawianka Bielawa- Foto Higiena Błyskawica Gać__:__
  Lech Zielona Góra- Pogoń Świebodzin__:__
  Ilanka Rzepin- Prochowiczanka Prochowice__:__
  Piast Karnin- Sprotavia Szprotawa__:__
  Orzeł Międzyrzecz- Ślęza Wrocław__:__
Kolejka nr 28
  Promień Żary- Orzeł Międzyrzecz__:__
  Ślęza Wrocław- Piast Karnin__:__
  Sprotavia Szprotawa- Ilanka Rzepin__:__
  Prochowiczanka Prochowice- Lech Zielona Góra__:__
  Pogoń Świebodzin- Bielawianka Bielawa__:__
  Foto Higiena Błyskawica Gać- Sparta Świdnica__:__
  Polonia Trzebnica- Orzeł Ząbkowice Śląskie__:__
  Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Lechia Dzierżoniów__:__
Kolejka nr 29
  Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Promień Żary__:__
  Lechia Dzierżoniów- Polonia Trzebnica__:__
  Orzeł Ząbkowice Śląskie- Foto Higiena Błyskawica Gać__:__
  Sparta Świdnica- Pogoń Świebodzin__:__
  Bielawianka Bielawa- Prochowiczanka Prochowice__:__
  Lech Zielona Góra- Sprotavia Szprotawa__:__
  Ilanka Rzepin- Ślęza Wrocław__:__
  Piast Karnin- Orzeł Międzyrzecz__:__
Kolejka nr 30
  Promień Żary- Piast Karnin__:__
  Orzeł Międzyrzecz- Ilanka Rzepin__:__
  Ślęza Wrocław- Lech Zielona Góra__:__
  Sprotavia Szprotawa- Bielawianka Bielawa__:__
  Prochowiczanka Prochowice- Sparta Świdnica__:__
  Pogoń Świebodzin- Orzeł Ząbkowice Śląskie__:__
  Foto Higiena Błyskawica Gać- Lechia Dzierżoniów__:__
  Polonia Trzebnica- Bystrzyca Kąty Wrocławskie__:__
  
Jeżeli Twoim zdaniem ta strona zawiera błędy to kliknij tutaj i powiadom o tym fakcie administratora. Z góry dziękujemy!



-reklama-


  strona główna    aktualności    gospodarka    serwis     przewodnik     sport    Kultura     oświata 
Wszelkie prawa zastrzeżone. © 2003-2012 www.katywroclawskie.com & www.katywroclawskie.gmina.pl
projekt i wykonanie: Klag & C.o.

www.katywroclawskie.com ver. 2.1(build)


Materiały eksploatcyjne do drukarek i kserokopiarek - toner, tusz, głowica, bęben, developer, wywoływacz firm Xerox,Canon, Hewlett Packard - HP, Sharp, Minolta, Panasonic, Lexmark, Brother, Apple, Gestetmer, Lanier, Oki, Samsung, Konica, Kyocera, Mita, Nashuatec, Nec, Ricoh, Toshiba, Utax, Epson, NRG, Rex Rotary